Oferta specjalna dla studentów

Dla kogo przeznaczona jest nasza promocja?
Promocja jest podyktowana zrozumieniem specyfiki sytuacji studentów. Jako młodzi dorośli często zmagacie się Państwo z trudnymi problemami, a jednocześnie musicie radzić sobie z początkami finansowej niezależności. Koszty psychoterapii najczęściej stanowią dla Was barierę uniemożliwiającą korzystanie z tej formy pomocy. Dlatego, obniżając cenę terapii dla osób studiujących mamy nadzieję uprzystępnić rzetelną i fachową opiekę psychoterapeutyczną w gabinecie prywatnym. Korzystając z naszej oferty macie Państwo miesiąc psychoterapii gratis.
Co może dać psychoterapia?

Psychoterapia może pomóc w sprawnym rozwiązaniu problemów. Po przejściu psychoterapii osoby korzystające z niej są w stanie znacznie efektywniej działać i odczuwać większe zadowolenie z codziennego życia. Działa ona również ochraniająco w kolejnych trudnych, życiowych sytuacjach.

Osobom zastanawiającym się nad podjęciem psychoterapii często towarzyszy myśl:” W porównaniu z problemami innymi ludźmi moje nie wydają się aż tak duże. Czy wypada mi przyjść na psychoterapię z takimi „drobnostkami”?”

W psychoterapii nie ma problemów błahych. Często zdarza się i tak, że pod tymi błahymi z pozoru problemami ukrywa się coś znacznie poważniejszego. Tak więc na psychoterapię „wypada” iść zawsze wtedy, kiedy pojawia się obawa, że nie dajecie Państwo już sobie rady.

Czy chodzenie na terapię oznacza, że jestem osobą chorą psychicznie?

Zdecydowanie nie. Owszem, psychoterapię stosuje się także w leczeniu psychiatrycznym, jednak zdecydowana większość osób korzystających z tej formy pomocy, to ludzie całkowicie zdrowi psychicznie.

Kiedy terapia jest absolutnie niezbędna?
Terapia jest niezbędna zawsze wtedy, gdy:

[

cierpicie Państwo na anoreksję lub bulimię

[

doświadczacie długotrwałej depresji lub innych zaburzeń nastroju

[

macie Państwo objawy fobii lub zaburzenia lękowe

[

cierpicie na nerwicę

[

doświadczyliście traumy

Jak się umówić na wizytę?

Wizytę można umówić telefonicznie lub mailowo. Nie trzeba od razu określać swojego problemu – wystarczy omówić go na pierwszym spotkaniu konsultacyjnym.

Warto skontaktować się nawet jeśli cel terapii nie jest jasno skonkretyzowany. Konsultacja kwalifikująca do psychoterapii daje możliwość uporządkowania myśli.

Aktualności

Trening asertywności terminy

Trening asertywności AktualnościW chwili obecnej treningi asertywności nie odbywają się. Przejdź do wydarzenia

Terminy konsultacji

Terminy konsultacji AktualnościTermin konsultacji można zarezerwować drogą telefoniczną lub mailową. Umów konsultację:

Chcesz umówić się na sesję?
Zapraszam do kontaktu!